Fałszywa faktura na 4 mln zł w KSeF wystawiona na Stanowskiego i Mentzena
W rządowym systemie KSeF pojawiła się faktura na ponad 4 mln zł wystawiona na Krzysztofa Stanowskiego i Sławomira Mentzena. Stanowski nazwał to prowokacją i oskarżył nieprzychylne mu media o zorganizowanie całej akcji. Sprawa ujawnia możliwość wystawiania fikcyjnych dokumentów w systemie fakturowania elektronicznego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!