Pożar auta pod Warszawą: w masce wypaliła się dziura
W sobotę około południa pod Warszawą zapaliło się auto osobowe. W masce pojazdu wypalił się otwór. Na miejscu interweniował jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej. Informacje o poszkodowanych nie zostały podane.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!