Zderzenie pociągów w Białośliwiu: ruch wznowiony na jednym torze linii Piła–Bydgoszcz
Po zderzeniu dwóch pociągów w Białośliwiu koło Piły wznowiono ruch na jednym torze na odcinku Kaczory–Białośliwie–Wyrzysk Osiek na linii Piła–Bydgoszcz. Drugi tor wciąż wymaga naprawy. Termin zakończenia prac nie został podany.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!