45-latek ze zwichniętym barkiem trafił do szpitala w Radomiu i zmarł — prokuratura bada sprawę
Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie śmierci 45-latka, który trafił na SOR w Radomiu ze zwichniętym barkiem. Po kilku tygodniach mężczyzna zmarł w zakładzie opiekuńczo-leczniczym. Śledczy powołają zespół biegłych, który oceni, czy personel szpitala działał zgodnie z zasadami sztuki medycznej i czy doszło do zaniedbań.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!