Wiceminister obrony nie wyklucza powszechnej służby wojskowej w Polsce
Wiceminister obrony Magdalena Sobkowiak-Czarnecka w rozmowie z RMF FM nie wykluczyła powrotu powszechnej służby wojskowej w Polsce. Podkreśliła też, że kobiety są takimi samymi żołnierzami jak mężczyźni i sprawdzają się we wszystkich rodzajach sił zbrojnych. Zaznaczyła, że marzy jej się awans kobiety do stopnia generała w Wojsku Polskim.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!