Ukrainiec grożący śmiercią prezydentowi Nawrockiemu zatrzymany w Zielonej Górze
Policja w Zielonej Górze zatrzymała 36-letniego obywatela Ukrainy, który na nagraniu opublikowanym w internecie groził pozbawieniem życia prezydenta Karola Nawrockiego. Mężczyzna zostanie postawiony przed prokuratorem i odpowie za znieważenie konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!