Iran zaatakował cele USA w Zatoce Perskiej w odwecie za naloty z 26 czerwca
Iran uderzył w cele powiązane z siłami USA w Zatoce Perskiej w odpowiedzi na amerykańskie naloty z 26 czerwca, które zniszczyły irańskie składy rakiet i dronów oraz stacje radarowe. Teheran ocenił działania USA jako naruszenie Karty ONZ i ostatniego memorandum rozejmowego. Sytuacja w rejonie Zatoki Perskiej ponownie stała się napięta.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!