Satyryk Henryk Sawka o polityce i Szczecinie na 25-leciu TVN24
Rysownik i satyryk Henryk Sawka był gościem obchodów 25-lecia TVN24 w Szczecinie, organizowanych w ramach trasy „Jesteśmy stąd". Sawka mówił o swojej przygodzie z TVN24 i stwierdził, że politykę uprawiamy wszyscy – nawet w codziennych, drobnych sprawach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!