Bielsa odchodzi po odpadnięciu Urugwaju: „Nie zostawiłem nic urugwajskiej piłce"
Marcelo Bielsa przyznał po odpadnięciu Urugwaju z mundialu, że nie pozostawił nic urugwajskiej piłce nożnej. Urugwaj nie wygrał żadnego meczu w grupie z Cabo Verde i Arabią Saudyjską, a pożegnał się z turniejem po porażce 0:1 z Hiszpanią w Guadalajarze. W tym meczu 40-letni bramkarz Fernando Muslera opuścił boisko w przerwie po błędzie, który kosztował jedynego gola. Bielsa, który przejął drużynę w 2023 roku i opisywał swoje relacje z zawodnikami jako „toksyczne", nie będzie kontynuował pracy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!