Olimpijka Jenny Simpson opuściła szpital po zatrzymaniu serca
Olimpijska medalistka Jenny Simpson została wypisana ze szpitala po tym, jak w ubiegłym tygodniu doznała zatrzymania serca podczas biegu na zawodach w Stanach Zjednoczonych. Sportowczyni jest już poza szpitalem, choć szczegóły dotyczące jej stanu zdrowia nie zostały w pełni ujawnione. Simpson zdobyła medal olimpijski w biegu na 1500 metrów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!