Urugwaj odpadł z MŚ, Bielsa przyznał, że po 3 latach nie zostawia nic trwałego
Urugwaj zakończył mistrzostwa świata po porażce 0:1 z Hiszpanią. Po meczu selekcjoner Marcelo Bielsa nie bronił swojej pracy i szczerze przyznał, że po trzech latach prowadzenia reprezentacji nie zostawia urugwajskiej piłce nożnej nic trwałego. Argentyński szkoleniowiec wyraźnie dał do zrozumienia, że jego era dobiegła końca.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!