USA kupiły magazyny za 1 mld dol. na ośrodki detencyjne, ale plan się sypie
Rząd USA wydał w tym roku miliard dolarów na zakup 11 magazynów, które miały zostać przekształcone w masowe ośrodki detencyjne dla imigrantów. Plan jest jednak ograniczany z powodu pozwów sądowych, protestów społecznych oraz sprzeciwu lokalnych władz w wielu stanach — poinformował „Washington Post". Obiekty miały pomieścić tysiące zatrzymanych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!