CBA w Szpitalu Grochowskim — radny mówi o mobbingu i fikcyjnym zatrudnieniu
Radny niezrzeszony Paweł Lech poinformował w Polsat News o domniemanych nieprawidłowościach w Szpitalu Grochowskim w Warszawie. Chodzi m.in. o zatrudnianie "na słupa" i przypadki podwójnych etatów. Sprawa ma trafić do prokuratury, a w szpitalu pojawili się już funkcjonariusze CBA.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!