Oleksandr Usyk rezygnuje z pasów mistrzowskich wagi ciężkiej
Oleksandr Usyk ogłosił rezygnację z pasów mistrzowskich WBA, WBC i IBF w wadze ciężkiej. Ukrainiec był niepodzielnym mistrzem zarówno w wadze cruiserweight, jak i ciężkiej. Źródło nie podaje przyczyn tej decyzji.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!