Ibrahimović krytykuje Norwegię za wystawienie rezerw przed meczem z Francją
Zlatan Ibrahimović skrytykował decyzję trenera Norwegii o wystawieniu rezerw w meczu, zamiast walczyć o wygranie grupy i korzystniejsze losowanie w fazie pucharowej. "Norwegia ma szansę wygrać grupę i trafić na łatwiejszych rywali, a mimo to przed meczem się boją" – powiedział Szwed w Fox Sports. Wypowiedź wywołała falę komentarzy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!