Olimpijka Jenny Simpson wyszła ze szpitala po zatrzymaniu serca
Amerykańska lekkoatletka i medalistka olimpijska Jenny Simpson opuściła szpital po zatrzymaniu serca, które nastąpiło podczas biegu na imprezie sportowej w Stanach Zjednoczonych w ubiegłym tygodniu. Sportowczyni przeżyła groźny incydent i jej stan jest już stabilny.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!