Hat-trick Dembele: Francja pokonała Norwegię 4:1, lecz II połowa rozczarowała
Francja pokonała Norwegię 4:1 (3:1) w ostatnim meczu fazy grupowej mundialu, zapewniając sobie awans. Ousmane Dembele strzelił hat-tricka w pierwszej połowie, a spotkanie przed przerwą było widowiskowe. Po zmianie stron "Trójkolorowi" przeszli w tryb oszczędny i mecz stracił na atrakcyjności. Artykuł wspomina też o kontrowersyjnej decyzji trenera.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!