5 mln Amerykanów straciło ubezpieczenie zdrowotne po podwyżkach składek ACA
Około 5 milionów Amerykanów zrezygnowało z ubezpieczenia zdrowotnego po tym, jak nie zapłaciło składek w ramach ACA (Obamacare). Administracja Trumpa i Republikanie pozwolili na wzrost cen polis, nie przedłużając dopłat z czasów pandemii. Eksperci ds. zdrowia wskazują na rosnące koszty jako główną przyczynę, podczas gdy urzędnicy Trumpa obwiniają oszustwa.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!