ONZ wzywa do śledztwa ws. śmierci migrantów w ośrodkach detencyjnych w USA
Wysoki Komisarz ONZ ds. Praw Człowieka wezwał do zbadania przypadków śmierci migrantów przetrzymywanych w ośrodkach detencyjnych w Stanach Zjednoczonych. Liczba zgonów wzrosła znacząco podczas drugiej kadencji prezydenta Donalda Trumpa. Organizacja alarmuje, że skala zjawiska wymaga niezależnego dochodzenia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!