Niemcy pokonały Belgię 3:1 i będą rywalem Polski w siatkarskich MŚ
Niemcy pokonały Belgię 3:1 w piątkowy wieczór podczas siatkarskich mistrzostw świata i awansowały do kolejnej rundy. Mimo wyrównania przez Belgów w drugim secie, kolejne partie były pod kontrolą Niemców. To właśnie Niemcy będą teraz kolejnym rywalem reprezentacji Polski w turnieju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!