Artiom Łaguta oszczędzany przez trenera Sparty — wraca po urazie ręki
Artiom Łaguta wyjaśnił w Canal+ Sport, że trener Betard Sparty Wrocław celowo oszczędza jego rękę, dlatego nie startował w biegach nominowanych podczas meczu z Bayersystem GKM-em Grudziądz. Były mistrz świata w żużlu stopniowo dochodzi do siebie po urazie i powoli wraca do pełnej dyspozycji.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!