Boniek: Boli mnie, że Polska tak szybko zapomniała o braku MŚ
Zbigniew Boniek, były prezes PZPN, przyznał, że wciąż trudno mu pogodzić się z nieobecnością reprezentacji Polski na ostatnich mistrzostwach świata. Boniek ubolewa, że temat szybko zniknął z publicznej dyskusji i nikt nie wyciągnął poważnych wniosków.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!