Sparta Wrocław przegrała z GKM-em 39:51. Kościecha: "Punkt bonusowy był do wzięcia"
Betard Sparta Wrocław przegrała na własnym torze z Bayersystem GKM-em Grudziądz 39:51 w meczu żużlowej ekstraligii. Trener gości Robert Kościecha w rozmowie z Canal+ Sport przyznał, że przyjezdni byli blisko zdobycia punktu bonusowego, lecz wrócili do domu z niczym. Skrytykował też postawę gospodarzy, sugerując, że potrafią "zamydlić oczy" rywalom.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!