USA zbombardowały Iran w odwecie za atak na statek w cieśninie Ormuz
Amerykańskie wojsko przeprowadziło w piątek naloty na Iran — poinformowało Dowództwo Centralne USA. Operacja była odpowiedzią na czwartkowy atak na statek handlowy przepływający przez cieśninę Ormuz. Sytuacja na Bliskim Wschodzie znacząco się zaogniła.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!