Trump po prawyborcach w Nowym Jorku: "Komuniści największym zagrożeniem dla USA"
Prezydent Donald Trump ostro skomentował zwycięstwo kandydatów lewicowego skrzydła Demokratów w prawyborach do Kongresu w Nowym Jorku. Na platformie Truth Social i podczas przemówienia w Waszyngtonie nazwał ich „komunistami" i stwierdził, że stanowią największe zagrożenie dla USA w historii, dodając, że kraj zostanie pozbawiony żywności i wojska.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!