Fala upałów we Francji: czworo dzieci zmarło po zamknięciu w samochodach
Co najmniej czworo małych dzieci zginęło we Francji w wyniku fali upałów – wszystkie przypadki wiązały się z zamknięciem w samochodzie. Szef paryskiej policji przyznał, że szpitale osiągają „stopień przesycenia". Jednocześnie media informują o problemach z dostępnością placówek medycznych w całym kraju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!