Irak przegrał z Senegalem: stracona bramka i czerwona kartka
Mecz Iraku z Senegalem na mistrzostwach świata był ostatnią szansą dla podopiecznych Grahama Arnolda na awans z grupy. Irakijczycy stracili gola na początku spotkania, a sytuację pogorszył czerwony kartek dla jednego z zawodników. Dramat drużyny przekreślił jej szanse na dalszy udział w turnieju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!