Izrael i Liban podpisały ramowe porozumienie pokojowe w Waszyngtonie
Sekretarz stanu USA Marco Rubio ogłosił w piątek podpisanie ramowego porozumienia między Izraelem a Libanem po rozmowach w Waszyngtonie. Ambasadorka Libanu w USA Nada Hamadeh opisała dokument jako „pierwszy krok na drodze do przywrócenia libańskiej suwerenności i integralności terytorialnej". To istotny dyplomatyczny krok po miesiącach konfliktu na granicy obu państw.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!