Hakimi odwoła się do najwyższego sądu Francji ws. gwałtu
Marokański piłkarz PSG Achraf Hakimi złożył w piątek odwołanie do Sądu Kasacyjnego – najwyższej instancji sądowej Francji – po tym, jak sąd apelacyjny w Wersalu 19 czerwca podtrzymał decyzję o skierowaniu go przed trybunał karny. Sprawa dotyczy zarzutu gwałtu na kobiecie, do którego miało dojść w 2023 roku. Sąd Kasacyjny rozpatrzy zasadność przekazania sprawy do dalszego procesu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!