FIFA odmówiła Francji czarnych opasek po śmierci matki Deschampsa
Francja chciała zagrać z Norwegią w czarnych opaskach, aby uczcić pamięć matki selekcjonera Didiera Deschampsa. FIFA nie wyraziła zgody na ten gest. Przed piątkowym meczem eliminacji mistrzostw świata 2026 odbyła się jednak minuta ciszy ku jej czci.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!