Odra Opole wzmacnia skład: nowy bramkarz i obrońca podpisali kontrakty
Odra Opole pozyskała dwóch nowych zawodników. Bramkarz Miłosz Mleczko oraz obrońca Nemanja Mijusković podpisali kontrakty z klubem. To kolejne wzmocnienia drużyny z Opola przed nowym sezonem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!