Becky G ogłasza piąty album „Baraja Bendita" – premiera 14 sierpnia
Piosenkarka Becky G oficjalnie zapowiedziała swój piąty album studyjny zatytułowany „Baraja Bendita". Płyta ukaże się 14 sierpnia. To jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów artystki w jej dotychczasowej karierze.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!