Kacprzyk starał się o stanowisko kierownicze na SOR-ze Szpitala Wolskiego, ale bez skutku
Portal Zero.pl poinformował, że lekarz Dawid Kacprzyk, który znalazł się w centrum medialnych doniesień po ujawnieniu warunków jego pracy w Warszawskim Szpitalu Południowym, podejmował próby objęcia stanowiska kierowniczego na SOR-ze Szpitala Wolskiego w Warszawie. Finalnie do nominacji nie doszło. Kacprzyk wcześniej wywołał kontrowersje w związku z informacjami o 11-godzinnych dyżurach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!