Samsung zacznie pobierać opłaty za dostęp do API SmartThings
Samsung ogłosił, że wprowadzi opłaty za korzystanie z API platformy SmartThings, dotychczas dostępnego bezpłatnie. Zmiana dotknie deweloperów i firm integrujących swoje produkty z ekosystemem inteligentnego domu Samsunga. Szczegóły cennika nie zostały podane w komunikacie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!