Poznań żegna ostatni dwukierunkowy tramwaj "helmut" — tabor prawie w pełni niskopodłogowy
W piątek po raz ostatni na poznańskie tory wyjechał dwukierunkowy tramwaj zwany "helmutem". Wcześniej miasto pożegnało 50-letnie wagony Konstal 105N. Dzięki tym zmianom tabor w Poznaniu jest już niemal w całości dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami i użytkowników wózków.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!