Nico Paz zostaje w Como — Real Madryt nie skorzystał z opcji odkupu
Nico Paz, który rozegrał świetny sezon w Como, nie wróci do Realu Madryt. Pomimo że Real miał opcję odkupu piłkarza po korzystnej cenie, klub zdecydował się z niej nie korzystać. Według informatora Fabrizio Romano Argentyńczyk pozostanie we włoskim klubie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!