Błaszczak, Rau, Bielan i Kuchciński oddadzą ukraińskie ordery w geście lojalności wobec Nawrockiego
Mariusz Błaszczak, Zbigniew Rau, Adam Bielan i Marek Kuchciński zapowiedzieli zwrot ukraińskich odznaczeń państwowych. Politycy PiS argumentują, że to gest lojalności wobec prezydenta Karola Nawrockiego, sprzeciw wobec działań władz Ukrainy oraz wyraz pamięci o ofiarach zbrodni wołyńskiej. Dołączają tym samym do grona polityków, którzy wcześniej podjęli tę decyzję.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!