Szef MSZ Ukrainy: jesteśmy gotowi na uczciwe i wzajemnie korzystne relacje z Polską
Ukraiński minister spraw zagranicznych Andrij Sybiha oświadczył w piątek, że Ukraina jest gotowa do partnerskiej współpracy z Polską opartej na równych prawach, uczciwości i wzajemnych korzyściach. Szef ukraińskiej dyplomacji podkreślił, że oba kraje potrzebują się nawzajem, a wszelkie spory służą jedynie wspólnemu wrogowi — Rosji. Deklaracja wpisuje się w trwające wysiłki na rzecz normalizacji stosunków polsko-ukraińskich.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!