Była pierwsza dama Korei Płd. Kim Keon Hee skazana na 7 lat więzienia za korupcję
Sąd w Korei Południowej skazał byłą pierwszą damę Kim Keon Hee na 7 lat więzienia za przyjmowanie łapówek w postaci luksusowych przedmiotów w zamian za wpływy polityczne. Wyrok jest jednym z najgłośniejszych procesów korupcyjnych w ostatnich latach w tym kraju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!