Apple podwyższa ceny nawet o 20%, Xbox też drożeje
Apple ogłosiło podwyżki cen niektórych produktów sięgające prawie 20%, tłumacząc to bezprecedensowym wzrostem cen komponentów. Firma stwierdziła, że „nigdy nie widziała tak dużego wzrostu cen komponentów w tak krótkim czasie". Microsoft również podniósł ceny konsol Xbox. Obie firmy odczuwają skutki globalnych zawirowań w łańcuchach dostaw i ceł.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!