Lodziarnia w Pszczynie kontynuuje akcję „lody za pasek" mimo interwencji RPD
Lodziarnia „Pod Dębem" w Pszczynie nie zaprzestała wieloletniej tradycji nagradzania uczniów lodami za dobre wyniki w nauce, mimo interwencji Rzeczniczki Praw Dziecka. Uczniowie ustawili się w długich kolejkach, by odebrać darmowy deser. Jak przyznał jeden z uczniów: „Coś, co miało przeszkodzić, wypromowało tę akcję na całą Polskę".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!