DHS wydał miliard dolarów na magazyny pod ośrodki detencyjne bez należytej weryfikacji
Sekretarz Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA przyznał, że jego poprzedniczka Kristi Noem pospieszyła się z zakupem magazynów wartych miliard dolarów, przeznaczonych na ośrodki detencyjne — bez należytej weryfikacji. Część obiektów prawdopodobnie nigdy nie zostanie wykorzystana zgodnie z przeznaczeniem ze względu na ich lokalizację lub inne problemy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!