Radzymin wprowadza zakaz podlewania ogrodów podczas upałów — grozi mandat
Gmina Radzymin wprowadziła zakaz podlewania ogrodów w związku z upałami i ryzykiem niedoboru wody. Mieszkańcy, którzy złamią restrykcje, mogą zostać ukarani mandatem. Radzymin dołącza do grona innych gmin w Polsce, które zdecydowały się na podobne ograniczenia w użytkowaniu wody.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!