Osaka w finale Bad Homburg — trener Świątek Wiktorowski świętuje po niemal roku
Iga Świątek odpadła w drugiej rundzie turnieju WTA 500 w Bad Homburg, przegrywając z Emmą Navarro po trzech setach. Jednak jej były trener Tomasz Wiktorowski ma powody do świętowania — jego podopieczna Naomi Osaka awansowała do finału, wracając na szczyt po niemal roku przerwy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!