Upały w Polsce: sieć elektroenergetyczna działa stabilnie, bez stopni zasilania
Minister energii Miłosz Motyka zapewnił w piątek, że mimo fali upałów krajowy system elektroenergetyczny pracuje stabilnie i bezpiecznie. Sytuacja nie wymaga wprowadzania stopni zasilania. Wysokie temperatury utrzymują się w Polsce od kilku dni.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!