Pierwszy odpływ kapitału z giełdy USA od marca – inwestorzy odwracają się od spółek tech
Dane o przepływach funduszy inwestycyjnych wskazują na pierwszy odpływ kapitału z amerykańskiego rynku akcji od marca. Inwestorzy zdają się przesuwać środki z akcji technologicznych w kierunku sektorów, które mogą zyskać przed wyborami śródkadencyjnymi jesienią – takich jak budownictwo mieszkaniowe, fundusze REIT oraz małe i średnie spółki. Analitycy ostrzegają przed ryzykownym latem na rynkach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!