Wimbledon 2026: siedmioro Polaków w deblu
Po rozlosowaniu drabinek debla Wimbledonu 2026 wiadomo, że Polskę reprezentować będzie siedmioro zawodników. W grze kobiet wystąpią Maja Chwalińska, Katarzyna Piter, Magdalena Fręch, Magda Linette i Alicja Rosolska. Wśród mężczyzn zagrają Jan Zieliński i Filip Pieczonka.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!