Serena Williams wraca na Wimbledon po 4 latach przerwy
Serena Williams trenuje na kortach Wimbledonu przed swoim pierwszym meczem singlowym po czterech latach emerytury. Partnerką treningową była Marta Kostyuk, która była wyraźnie onieśmielona obecnością legendy tenisa. Williams z pewnością przyciągnie największą uwagę mediów na początku turnieju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!