Ewa Kasprzyk odchodzi z "Tańca z gwiazdami" z własnej woli po pięciu edycjach
Ewa Kasprzyk potwierdziła w rozmowie z portalem Plejada, że sama podjęła decyzję o odejściu z jury "Tańca z gwiazdami" w Polsacie po pięciu edycjach. Aktorka przez długi czas milczała, co wywoływało spekulacje o ewentualnym odsunięciu jej od programu. Polsat oficjalnie potwierdził zakończenie współpracy z Kasprzyk.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!