Kacper Urbański odejdzie z Legii — zagra w Górniku Zabrze
Kacper Urbański nie pojawił się na liście zawodników jadących na zgrupowanie Legii Warszawa w Niemczech, co potwierdza jego odejście z klubu. Pomocnik ma w kolejnym sezonie reprezentować barwy Górnika Zabrze. Informację potwierdził dziennikarz Mateusz Janiak.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!